Ogólnopolski Festiwal Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych „ESCULAP ROCK” w Olsztynie.

Niezmiernie miło jest nam zawiadomić, że Warmińsko-Mazurska Izba Lekarska już po raz szósty podjęła się organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Lekarskich Zespołów Rockowo-Bluesowych „ESCULAP ROCK” w Olsztynie.

 

Festiwal odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r. Sukces pięciu poprzednich spotkań utwierdza nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba integracji środowiska w takiej formie, a wspólna zabawa przy rockowej muzyce pozwala zapomnieć o trudach codziennej pracy.

 

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ została ona wpisana w program imprez XI Kongresu Polonii Medycznej, IV Światowego Zjazdu Lekarzy Polskich.

 

Zapraszamy zespoły do zgłaszania się do udziału w naszym Festiwalu. Jedynym warunkiem jest, by zespół składał się w większości z lekarzy i lekarzy dentystów.


Gwarantujemy dobrą zabawę przez cały wieczór, a publiczność, składająca się głównie z lekarzy, werdyktem swoich upodobań muzycznych, serc i duszy artystycznej dokona wyboru najlepszego jej zdaniem zespołu przyznając „Nagrodę Publiczności”.

 


Serdecznie zapraszamy.

 


Kontakt z Sekretariatem WMIL w Olsztynie:
pod numerem tel. 690 375 553 lub mailowo pod adresem olsztyn@hipokrates.org

< poprzednia natępna >