Zaproszenie na "Rajd Pieszy" - 30 maja 2026 r. g.9:30

Okręgowa Izba Lekarska w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy na wspólny rajd pieszy, który odbędzie się 30 maja 2026 r.

W programie wydarzenia:

 

  • Godz. 9:30 – wspólny wyjazd z Tarnowa z parkingu przy lodowisku w Tarnowie Mościcach
  • Przejazd autokarem do Gromnika
  • Wspólne przejście malowniczą trasą leśno-górską (ok. 3 godziny) – dojście do Chaty Pod Wałem
  • Dla chętnych możliwość przedłużenia trasy do ok. 5 godzin marszu

 

Koszt udziału:

  *  30 zł lekarz

  *  95 zł osoba towarzysząca

 

Na miejscu przewidziany jest:

  • poczęstunek przy ognisku
  • kawa, herbata
  • żurek
  • kiełbaski
  • Ok. godz. 17:00 – wspólny powrót autokarem do Tarnowa

Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie do sekretariatu Izby Lekarskiej

pod numerem 690 349 723   w terminie do dnia 22 maja 2026 r.

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

W miarę dostępności wolnych miejsc istnieje możliwość udziału osób towarzyszących.

 

To doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, integracji środowiska lekarskiego oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

< poprzednia natępna >