Zaproszenie na "Rajd Pieszy" - 30 maja 2026 r. g.9:30
Okręgowa Izba Lekarska w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy na wspólny rajd pieszy, który odbędzie się 30 maja 2026 r.
W programie wydarzenia:
- Godz. 9:30 – wspólny wyjazd z Tarnowa z parkingu przy lodowisku w Tarnowie Mościcach
- Przejazd autokarem do Gromnika
- Wspólne przejście malowniczą trasą leśno-górską (ok. 3 godziny) – dojście do Chaty Pod Wałem
- Dla chętnych możliwość przedłużenia trasy do ok. 5 godzin marszu
Koszt udziału:
* 30 zł lekarz
* 95 zł osoba towarzysząca
Na miejscu przewidziany jest:
- poczęstunek przy ognisku
- kawa, herbata
- żurek
- kiełbaski
- Ok. godz. 17:00 – wspólny powrót autokarem do Tarnowa
Zgłoszenia prosimy kierować telefonicznie do sekretariatu Izby Lekarskiej
pod numerem 690 349 723 w terminie do dnia 22 maja 2026 r.
Liczba miejsc jest ograniczona.
W miarę dostępności wolnych miejsc istnieje możliwość udziału osób towarzyszących.
To doskonała okazja do aktywnego wypoczynku, integracji środowiska lekarskiego oraz spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
Serdecznie zapraszamy do udziału!