Zalecenia GIS dla pracowników ochrony zdrowia ws. nowego koronawirusa
2020-01-24
Główny Inspektorat Sanitarny po posiedzeniu Komisji Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Szczepień Ochronnych z dnia 22 stycznia 2020 r. w sprawie nowego koronawirusa 2019-nCoV wydał...
Komunikat wspólny Prezesa NRL i Głównego Inspektora Sanitarnego - odmowa poddania się obowiązkowemu szczepieniu ochronnemu
2020-01-24
Aby zapoznać się z komunikatem kliknij tutaj
Pismo z Ministerstwa Zdrowia do Izb Lekarskich
2019-12-13
Aby zapoznać się z pismem, proszę kliknąć tutaj
[UWAGA!] BAL JUBILEUSZOWY LEKARZA WPŁATY DO 20 GRUDNIA 2019r.
2019-12-13
Szanowni Państwo, informujemy że wpłat na BAL JUBILEUSZOWY LEKARZA można dokonywać do dnia 20 grudnia 2019r.

Ubezpieczenie OC Lekarzy

Informujemy,  że w dniach 29 -31 stycznia 2020 r. z powodu urlopu pracownika, ubezpieczenie OC lekarza będzie można zawrzeć wyłącznie indywidualnie przez stronę internetową https://toil.mentor.pl/

Dodatkowe informacje w tym czasie, będzie można uzyskać u Pana Piotra Gnat pod nr +48 56 669-32-78 lub pod adresem e-mail; piotr.gnat@mentor.pl

Biuro OIL w Tarnowie
tel/fax: 14 688 88 30
Konto bankowe:
74 1910 1048 2640 0010 1213 0001
E-mail: tarnow@hipokrates.org

NIP: 873-12-06-789

33-100 Tarnów
ul. Ignacego Mościckiego 16

Godziny pracy biura:
poniedziałek 10 - 17
wtorek 8 - 15
środa 10 - 17
czwartek 8 - 15
piątek 8 - 15

Pomoc prawna - informacja

.

Już 10 stycznia odbędzie się I Regionalna Konferencja Medycyna Polska
2019-12-17

Dlaczego opieka koordynowana jest tak ważna? Jaka jest rola Unii Europejskiej w promowaniu integrowanej opieki medycznej? Jakie zadania stoją przed służbą zdrowia w kontekście galopującej cyfryzacji?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będą szukali uczestnicy I Regionalnej Konferencji Medycyna Polska,  która poświęcona będzie opiece zintegrowanej i e-zdrowiu, czyli nowoczesnym narzędziom do wdrażania opieki koordynowanej oraz zagadnieniom z zakresu cyfryzacji służby zdrowia. Organizatorzy liczą na to, że będzie to owocny dzień przepełniony sesjami wykładowymi, panelami dyskusyjnymi oraz wymianą dobrych praktyk.

Konferencja jest dedykowana nie tylko tym, którzy lubią wiedzieć co w opiece zdrowotnej piszczy, ale przede wszystkim dla personelu medycznego oraz  menadżerów służby zdrowia. To świetna okazja, aby z „pierwszej ręki” zasięgnąć informacji na temat  strategii NFZ na lata 2019-2023, ze szczególnym uwzględnieniem identyfikacji priorytetowych obszarów w ochronie zdrowia czy informacji o zmianach w raportowaniu świadczeń w 2020 roku.

To co na pewno zainteresuje menadżerów, to szereg informacji i podpowiedzi dotyczących optymalizacji wykorzystania środków NFZ w związku ze zmianami w finansowaniu świadczeń zdrowotnych oraz możliwości usprawnienia obsługi pacjenta dzięki wdrożeniu nowych narzędzi cyfrowych. Lekarze oraz pielęgniarki będą mogli uzyskać 8 punktów edukacyjnych.

Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili między innymi, Wiceminister Zdrowia, Józefa Szczurek-Żelazko oraz Janusz Cieszyńki, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia. Ponadto w konferencji weźmie udział Bernard Waśko, Zastępca Prezesa NFZ ds. Medycznych czy Filip Domański, pełniący funkcję urzędnika ds. Polityki Komisji Europejskiej ds. Zdrowia i Bezpieczeństwa Żywności.

Oprócz wyżej wymienionych osób, na konferencji znajdzie się również szereg osób reprezentujących środowiska związane z opieką medyczną czy zawodami medycznymi.

Koszt udziału w konferencji wynosi 99 złotych, z czego oprócz samego wejścia, bilet zapewnia również pakiet materiałów, lunch oraz przerwy kawowe. Wszystkie informacje związane z konferencją, prelegentami oraz samym zakupem biletu można znaleźć na stronie dedykowanej konferencji - https://www.konferencja.medycynapolska.org/. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Medycyna Polska, Grupa CenterMed oraz Centrum Medyczno-Diagnostyczne Siedlce. Konferencja odbędzie się 10 stycznia 2020 od godziny 9:00 w Tarnowie w Centrum Sztuki Mościce przy ul. Traugutta 1.