Oferty pracy dla lekarzy, którzy byliby zainteresowani pisaniem tekstów medycznych

Oferty pracy dla lekarzy, którzy byliby zainteresowani pisaniem tekstów medycznych na stronę internetową nowego projektu serwisu medycyna.pl grupy farmacja.net

Opis i adres organizacji:
Niezależne opiniotwórcze media farmaceutyczne
o zasięgu ponad 40 000 użytkowników. Grupa farmacja. net, ul. Patriotów 110 lok. 209; 04-844 Warszawa

Zakres obowiązków:
- tworzenie merytorycznych treści zamieszczanych na portalu medycznym m.in.:
- artykułów
- Q&A
- newsów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe medyczne
- doświadczenie w redagowaniu treści o tematyce medycznej/zdrowotnej
- znajomość istotnych zasad poprawnej polszczyzny – ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych i stylistycznych
- znajomość copywritingu medyczno-zdrowotnego
- łatwość formułowania myśli i umiejętności komunikacyjne
- kreatywność , samodzielność, zaangażowanie
- przesłanie portfolio przykładowych artykułów - do wglądu

Oferowane warunki zatrudnienia:
Umowa o dzieło
Sposób zgłoszenia:
CV + portfolio prac.
malgorzata.wojdowska@farmacja.net, tel.: 517 747 512