Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie, ul. Lwowska 178a, 33-100 Tarnów Zatrudni LEKARZA KIERUJĄCEGO ODDZIAŁEM NEUROLOGII Z PODODDZIAŁEM UDAROWYM

Wymagania niezbędne:

  • Tytuł zawodowy lekarza
  • Tytuł specjalisty lub specjalisty II stopnia w dziedzinie neurologii
  • Doświadczenie zawodowe – 8 lat

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Kierowanie pracą Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym poprzez właściwe planowanie i organizowanie pracy własnej i personelu Oddziału.
  • Przeprowadzanie badania oraz ustalanie rozpoznania i kierunku leczenia oraz udzielanie pomocy lekarskiej w stanach zagrożenia życia.
  • Zabezpieczenie całodobowej opieki lekarskiej w Oddziale.
  • Realizacja obchodów lekarskich i omawianie z zespołem terapeutycznym metod diagnostycznych i terapeutycznych u hospitalizowanych pacjentów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej.
  • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe) na adres e-mail: sekretariat@lukasz.med.pl.

Kontakt telefoniczny: 14 631 52 04