San Diego w Kaliforni - BIO International Convention USA

W dniach 13-16 czerwca 2022 w San Diego w Kaliforni odbyła sie BIO International Convention USA . Była to jedna z największych na świecie konferencji poświęconych inowacyjnym rozwiązaniom w medycynie i bio technologii.

Pierwszego dnia swoją prelekcję wśród wielu światowych sław w branży bio-medycznej wygłosił duet Brzeskich Specjalistów Ortopedii : Dr n. med Jakub Florek oraz Dr Sebastian Janowiec.

Wygłosili oni pracę dotyczaca zagadnień z zakresu „Chirurgii nadgarstka – nowych metod leczenia i rehabilitacji”

Z relacji autorów zapropnowane metody i rozwiązania spotkały sie z zaineteresowaniem i wielkim zdziwieniem . Wielu słuchaczy i pre prelegentów zwłaszcza z USA nie sadziło ,że we wschodniej części Europy chorym proponuje sie tak bardzo nowatorskie metody leczenia i rehabilitacji.

Gratulujemy!!!!!!

zobacz pobierz