I Konferencja Naukowa o hybrydowej rehabilitacji kardiologicznej - Z sercem do kardiologii.

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Konferencji Naukowej o hybrydowej rehabilitacji kardiologicznej - Z sercem do kardiologii.

 

Tematem wydarzenia będą innowacyjne metody prowadzenia rehabilitacji kardiologicznej oraz profilaktyka chorób serca. Konferencję dedykujemy lekarzom, fizjoterapeutom, personelowi medycznemu oraz przedstawicielom branży medycznej.

Wydarzenie odbędzie się 28 października br. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

 

Swój udział potwierdzili uznani specjaliści, którzy w ramach wykładów i paneli dyskusyjnych zaprezentują najistotniejsze zagadnienia z zakresu rehabilitacji kardiologicznej.

 

Obecność wielu autorytetów naukowych gwarantuje wysoki poziom merytoryczny wydarzenia oraz stanowi wyjątkową okazję do poszerzenia swojej wiedzy i zapoznania się z najnowszymi trendami z dziedziny nowych technologii w kardiologii. Nasza konferencja jest również doskonałą szansą do wymiany doświadczeń oraz poglądów w ścisłym gronie ekspertów i praktyków.

 

Zapraszamy do uczestnictwa, spotkajmy się w Krakowie!

 

Udział w wydarzeniu dla należących w Państwa Okręgowej Izbie Lekarskiej lekarzy (po wpisaniu dedykowanego kodu, który został załączony w Mailu) jest darmowy.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:

https://konferencja-kardio.dreryk.pl/

< poprzednia natępna >