II Ogólnopolska Konferencja Historii Medycyny Środowisko medyczne w kształtowaniu Rzeczypospolitej

Okręgowa Izba Lekarska w Zielonej Górze, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników I Ogólnopolskiej Konferencji Historii Medycyny w Ustroniu w dniach 24-26.09.2021 r. organizuje II Ogólnopolską Konferencję Historii Medycyny pod hasłem „Środowisko medyczne w kształtowaniu Rzeczypospolitej”.

Planowany termin to 23-25.09.2022 r. w Zielonej Górze w hotelu QUBUS.

Serdecznie zapraszamy delegacje Państwa Izby do wzięcia udziału w konferencji oraz jej promocji wśród wszystkich lekarzy, lekarzy dentystów i osób, których pasją jest historia rozwoju nauk medycznych w Polsce.

Prosimy uprzejmie o pilny kontakt osoby, które chciałby wziąć udział jako wykładowcy i podanie tematu swego wystąpienia.

Kontakt:

- tel. 504249333,