Informujemy o możliwości bezpłatnego kształcenia online na portalu edukacyjno-kształcącym Akademia Młodego Psychiatry. Portal Akademia Młodego Psychiatry daje zarejestrowanym lekarzom możliwość uzyskania 8 punktów edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bezpłatna ofertą na www.akademiamlodegopsychiatry.pl

Portal zawiera liczne materiały merytoryczne pomocne w codziennej praktyce lekarskiej- nagrania wideo, multimedialne prezentacje, przygotowane przez wybitnych specjalistów.

W celu Otrzymania certyfikatu poświadczającego zdobycie punktów edukacyjnych, należy: zarejestrować na stronie www.akademiamlodegopsychoiatry.pl zapoznać się z materiałami z modułu IV „Omówienie wybranych zagadnień z zakresu prawidłowej komunikacji na linii lekarz-pacjent oraz w jaki sposób lekarz może zapewnić sobie bezpieczeństwo prawne” rozwiązać na poziomie 70% (test można rozwiązać wielokrotnie)