Podlaskie Spotkania Stomatologiczne - ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2024 r. w Hotelu Medical SPA w Augustowie przy ul. Zdrojowej 3.

Szanowni Państwo!

W imieniu Wiceprezes ORL w Białymstoku lek. dent. Jolanty Szczurko przekazuję serdeczne zaproszenie na Podlaskie Spotkania Stomatologiczne - ogólnopolską konferencję naukowo-szkoleniową, która odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2024 r. w Hotelu Medical SPA w Augustowie przy ul. Zdrojowej 3.

W ramach tegorocznej konferencji przygotowano interesujący program dydaktyczny w zakresie aktualnych nowości w leczeniu stomatologicznym, którego wysoki profesjonalizm gwarantuje zaproszona kadra wybitnych autorytetów we wskazanych dziedzinach stomatologii. W trakcie konferencji odbędzie się również sesja samorządowa, podczas której zostaną poruszone aktualne problemy związane z wykonywaniem zawodu lekarza dentysty w Polsce. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Podlaskiego OW NFZ. Otwarte posiedzenie tut. Komisji tym razem zostanie połączone również z posiedzeniem Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i sesji samorządowej przedstawicieli Państwa izby lekarskiej.

Uprzejmie prosimy również o rozpowszechnienia poniższego ogłoszenia na Państwa stronach internetowych.

Szczegóły: https://oilbialystok.pl/podlaskie-spotkania-stomatologiczne-2024/

< poprzednia natępna >