Centrum Zdrowia Tuchów sp. o.o. zatrudni lekarzy

Centrum Zdrowia Tuchów sp. o.o.  zatrudni lekarza do pracy w poradniach i oddziałach :

a) Poradnia Pediatryczna w Tuchowie

Mile widziana specjalizacja z zakresu medycyny rodzinnej lub pediatrii.

Oferujemy: elastyczny, dostosowany do innych zobowiązań zawodowych system zatrudnienia, atrakcyjny system wynagradzania, komfortowe warunki pracy.

b) Oddział Ginekologiczno-Położniczym w Tuchowie

Oferujemy: elastyczny, dostosowany do innych zobowiązań zawodowych system zatrudnienia, atrakcyjny system wynagradzania złożony z komponentów stałych oraz premiowych. Lekarzom w trakcie specjalizacji  oferujemy możliwość odbycia szkolenia specjalizacyjnego w trybie rezydenckim i pozarezydenckim, pomoc merytoryczną
w formalnościach związanych z przeniesieniem/uzyskaniem rezydentury. Naszym atutem jest autorski system stypendiów i dodatków motywacyjnych dla lekarzy rezydentów.

Aktualnie posiadamy wolne miejsce specjalizacyjne w dziedzinie położnictwo i ginekologia.

c) Poradni Lekarza Medycyny Rodzinnej  w Tuchowie

Mile widziana specjalizacja z zakresu medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych.

Aktualnie posiadamy wolne miejsce specjalizacyjne w dziedzinie medycyna rodzinna.

d) Poradni okulistycznej Centrum Zdrowia Tuchów w Tuchowie

Oferujemy: elastyczny, dostosowany do innych zobowiązań zawodowych system zatrudnienia, atrakcyjny system wynagradzania, możliwość współpracy w zakresach komercyjnych oraz operacyjnych w Zespole Chirurgii Jednego Dnia.

e) Poradni stomatologicznej w Tuchowie

Oferujemy: elastyczny, dostosowany do innych zobowiązań zawodowych system zatrudnienia, atrakcyjny system wynagradzania złożony z komponentów stałych oraz premiowych. Możliwość współpracy w zakresach komercyjnych.

f) Oddziale Neonatologicznym w Tuchowie

Oferujemy: elastyczny, dostosowany do innych zobowiązań zawodowych system zatrudnienia, atrakcyjny system wynagradzania.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą.

Kontakt:  14 65 35 296, kadry@czt.com.pl