CENTRUM ZDROWIA TUCHÓW SP. Z O.O. Zatrudni: Dyrektora Medycznego

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w zawodzie medycznym
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w placówce ochrony zdrowia
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz pracy zespołowej
  • Zaangażowanie

Zakres zadań:

  • Nadzór merytoryczny i wsparcie pracowników pionu medycznego
  • Monitorowanie jakości udzielanych świadczeń medycznych
  • Monitorowanie realizacji zawartych umów na udzielanie świadczeń medycznych
  • Opracowywanie procedur i standardów działania
  • Nadzór nad prawidłowością sporządzania dokumentacji medycznej
  • Udział w pracach zespołów i komitetów
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z instytucjami, kontrahentami oraz pozostałymi podmiotami udzielającymi świadczeń medycznych
  • Aktywny udział w pracach związanych z poszerzaniem wachlarza realizowanych świadczeń medycznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczny system czasu pracy
  • Doświadczony zespół współpracowników

Aplikacje – CV oraz listy motywacyjne, prosimy przesyłać na adres kadry@czt.com.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje

W aplikacjach prosimy zamieszczać poniższy zapis:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Centrum Zdrowia Tuchów sp. z o.o., wszystkich danych osobowych jakich udzieliłam/em w trakcie procesu rekrutacji w celu prowadzenia bazy kandydatów do pracy, przez okres 5 lat od dnia przekazania danych, z zaznaczeniem, iż jestem świadomy(a) o przysługującym mi prawach, w tym prawie do usunięcia danych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.